Pok ja tema tasuta lühialbumi “Uinamuinasjutud”

Sa tead, kes on Pok? Ei tea? Ta on selline Eesti räppar, kellest ei liigu internetis mitte ühtegi fotot. Nagu literally. Kirjutad googlisse “Pok” ja vajutad “images” ja saad vastuseks “teil ei ole kontol piisavalt vahendeid”. Ok, see oli vist mingi teine olukord. Igatahes Pok räägib oma lugudega. Noh, et mitte visuaalselt, vaid verbaalselt. 2015. aastal on see halb või hea, igale ühele oma. Igatahes avaldas Pok kiiksu kõlapildiga lühialbumi, millel teeb kaasa mitu andekat eesti lauljat.

“Uinamuinasjutud” on tasuta kuulatav ja tuhandele kiiremale allalaaditav artisti SoundCloudi lehel, kus saab keerukamate sõnamängudega tutvuda ka lüürikat lugedes.

“Enamik laulusõnu on valminud Indias ja Sri Lankal bangalote verandadel päikest mere taha saates ning seetõttu ei peaks ka kuulajad lugusid liiga tõsiselt võtma,” innustab räppar uinamuinatamisest osa saama.

Uinamuinasjutte esitavad koos Pokiga Avoid DaveRobin Juhkental ja ansambli Sibyl Vane vokalist Helena Randlaht.

Lühialbumi helikeele ja illustratsiooni on loonud Joosep Maripuu, kes iseloomustab üllitist märksõnadega “pauk”, “saag” ja “naivistlik kole-trap”.

“Uinamuinasjutud” miksis Eesti hiphopi raskekaallane DJ Critikal ja lühialbumile on oodata järge.

Pok Facebookis: www.facebook.com/pokcreation
Pok Instagramis: www.instagram.com/pokestonia

Täägid:

comments powered by Disqus