#Läbiklaasi: Nike Black & White Kevad-Suvi 2017 Kollektsioon

Spice Girls’i mäletad? See muusikaline kooslus, mida fännasid tüdrukud ja, see bänd, kus oli kahtlase minevikuga Geri Halliwell, keda salaja fännasid poisid. Või siis ainult mina üksi. Okei, tuul viib paadi sadamast eemale ja majakas hakkab ka juba udusse uppuma. Ühesõnaga, tõelist girl power’it mäletate? Mitte seda Beyonce’i niiske lapi versiooni sellest, vaid seda päris õiget pulgakommi pimp slap‘i otse näkku? Jaanuaris kutsusime kokku lagunenud Nõukogude Liidu kõige jõhkrama versiooni sarnasest girl power‘ist ja pildistasime/filmisime/cinegraphisime selle naistesalga Nike Black&White kollektsiooni shoot‘i raames ajaloodokumentide tarvis ka üles. Idee inspiratsiooniks värske Nike ja FKA Twigsi koostöö. Nauditagu.

 

The Force is Female

Nike Black&White kevad-suvi 2017 kollektsioon

 

 

 

Tooted on saadaval Nike Esinduskauplustes Ülemiste ja Viru keskuses (naiste kauplus).
Nike Esinduskauplused Facebookis ja Instagramis.

Fotograaf: Felix Laasme – @yoitsfella
Art Director: Liisa Ennuste – @liisaennuste
Make-Up Artist 1: Gerda Miller – @gerdamiller
Make-Up Artist 2: Erle Taklai – @erletaklai

Modellid:

Evely Ventsli – @fkv
Katrena Tenno – @katrenat
Anni Rahula – @annirahula
Gertu Pabbo – @gertupabbo
Iti-Pätrik Järve – @itij
Johanna Eenma – @annahoji
Sandra Raju – @sandraraju
Liisa Leetma – @liisaleetma
Kätlin Hallik – @balamofficial
Maria Lota Kaul – @marialotakaul

Kaamera- ja valgustehnika:

Canon 5D Mark II
Sony FS7
Stuudio7  – Profoto Light Shaping – @stuudio7

comments powered by Disqus