Air Max Day – Nike annab Air Max’i 30. juubeli puhul välja spetsiaalse kollektsiooni

Õhk on olnud suur osa Nike ketsidisaini ajaloost. See tõeline innovatsioon ilmus esimest korda jalatsitesse 1979. aastal Nike Tailwind’i peal. 8 aastat olid õhkpadjad tossude sees peidus kuni 1987. aasta Air Max’i seeriani. Visuaalsed õhkpadjad oli Nike suurim hitt ja tehnoloogia laienes kiirelt jooksujalatsitelt korvpallijalatsite, treeningjalatsite ja tennise jalatsiteni. 30 aastat hiljem on Air Max üks nõutumaid elustiili tooteid üle maailma ja tehnoloogia areneb kõrgemale-kaugemale siiamaani.

Juba traditsiooniks saanud ülemaailmne Air Max’i päev on sellel aastal eriti pidulik, sest 26. märts 2017 on Air Max’i 30. juubel. Selle tähistamiseks on Nike kuulutanud märtsi Air Max’i kuuks ja terve kuu vältel annab bränd välja täiesti uusi Air Max’e, toob tagasi kaua igatsetud klassikuid ja näitab ootamatuid remix versioone erinevatest Air Max mudelitest. Üks olulisemaid uudiseid on muidugi Nike Air VaporMax, mis tõestab, et õhu tehnoloogia on tugevam kui kunagi varem.

 

 

Teeme väikese ülevaate reliisidest, mis Nike on lubanud Air Max’i fännidele juubelipidustuste puhul välja anda. Lisaks nendele on lubatud ka palju üllatusi. Kindlasti on ka Hooligan Hamletil Air Max’i juubeli puhul mõni üllatus plaanis. Hoidke silmad-kõrvad lahti.

 

Nike Air Max 1 “Juubel”

See üks, mis seda kõike alustas, tuleb uuesti. Just see sama mudel tutvustas Air Max tehnoloogiat maailmale aastal 1987. Tõelise ketsidisaini legendi Tinker Hatfield’i meistriteos tuli just täpselt selles samas disainis täpselt selles samas punane-valge-hall värvi kombinatsioonis ja nüüd, 30. aastat hiljem, on meil võimalus see endale uuesti soetada.

 

Naiste Nike Air Max Jewell (Reliis: 08.03.17)

Air Max Plus mudelist inspiratsiooni saanud ajaloo teine eksklusiivselt naistele mõeldud Air Max’i mudel.

 

Nike Air Max 90 Ultra Flyknit

Nike Air Max 90 OG on ilmselt üks lihtsamini äratuntavaid Air Max mudeleid. Eriti oma legendaarses infrared värvi kombinatsioonis. 2017-ndal aastal tuleb see legend Flyknit’is. Iseenesest mõistetavalt teeb see uuendus ketsi märkimisväärselt kergemaks ja mugavamaks.

 

Nike Air Max 1 atmos Elephant

Üks oodatumaid comeback‘e ketsinduse ajaloos. Oodatumaid sõna otseses mõttes. Nike globaalse “Millist Air Maxi tagasi soovite?” küsitluse ülekaalukas võitja. Nike peab oma lubadusi ja siin ongi kaua oodatud elevandi mustriga Air Max 1 tagasitulek. Algselt 2006. aastal osana Jaapani ketsipoega Atmos koostöös valminud “Zoo” kollektsioonist toss on üks ihaldatumaid järelturul.

 

Nike Air Max LD-Zero

Legendaarse Jaapanist pärit streetwear disaineri Hiroshi Fujiwara poolt 2016. aasta Air Max Day jaoks disainitud ketsil on 70’ndatest pärit puhta olemisega Nike LD1000 pealis miksitud 360 Air Max unit’iga, mis nägi ilmavalgust 2006. aastal. Tulemuseks väga põnev disain, mis sulatab ühte klassikalise stiili modernse mugavusega.

 

Nike Air Max 1 Master

Vahel on tunne, et tahaks kõik kõige ägedamad Air Max’id korraga jalga panna? Enam pole see probleem, sest Air Max’i 30. juubeli puhul ilmub Air Max 1 Master, kuhu on kokku kogutud kõik 30. aasta jooksul enim populaarsust kogunud Air Max’i reliiside iseloomulikud elemendid. Go crazy!

 

Nike Air Max 1 Ultra 2.0 LE

Air Max 1 sünnipäeva puhul tuleb see kõige esimene Air Max täiesti uute materjalidega, mis teevad sellest ajaloo kõige kergema Air Max’i. Ultra 2.0 keele peale on tikitud kuupäev 26.03, miis viitab loomulikult sünnipäevale.

 

Nike Air VaporMax

Ja kõige olulisem uudis sellel kuul – täiesti uus, enneolematut innovatsiooni täis pumbatud VaporMax. Üleni Flyknit ja värskelt väljatöötatud õhkpadjandus, mis on disainitud olema ketsinduse järgmine peatükk. Rääkisime pikemalt sellest ilmaimest mõni aeg tagasi ja sellest räägime lähitulevikus ilmselt veel ohoo kui palju.

comments powered by Disqus