Eksklusiivne jalgpallist inspireeritud Wood Wood x adidas Originals 15 aastapäeva kollektsioon

Sel aastal täitub legendaarsel Taani streetwear brändil Wood Wood 15 aastat ja loomulikult on väikese juubeli puhul oodata mitmeid lahedaid koostöid erinevate tuntud brändidega nagu ASICS, NEIGHBORHOOD ja nüüd ka adidas Originals, kellega koos loodi täiesti uus väljanägemine nende ikoonilisele Gazelle ketsimudelile.

Koostööna valminud must-valge seemisnahast ketsipaari küljele on ausutusavalduseks lisatud Kopenhaageni kuulsa ja multikultuurse linnaosa Nørrebro nimi ning mitmeid teisi Wood Wood’ile omaseid detaile. Lisaks kuulub kollektsiooni ka bränditud jalgpallisärk, jalgpallisallid ja nokatsid, millele on spordialast inspireerituna kantud sõnad “Madness” ja “Mayhem” ning Wood Wood’i logo.

Kollektsioon tuleb Nørrebros toimuval suurel (jah, nad räägivad isegi teede sulgemisest) eriüritusel müüki 10. augustil ehk kui satud Kopenhaagenisse, astu läbi! Allesjäänud paare saab osta alates 12. augustist Wood Woodi poodidest ja netipoest woodwood.com.

Lisaks juba mainitud koostööle on Wood Wood läbi aastate löönud käsi mitmete vingete brändidega ja tulemus on alati olnud ootuspäraselt hea. Leia aega ja tutvu ka teiste tehtud koostöödega nende kodulehel.

 

Fotod: sneakers-magazine.com

comments powered by Disqus