Hamleti soovitus: 5 ketsi, mida sul praeguse ilmaga vaja on

Oled aknast välja vaadanud? Nagu reaalselt vaadanud? Ükskõik, mida Matrix sulle ütleb, see seal on päris. See on olukord, millega sa pead leppima, olenemata sellest, kas võtsid Morpheuse käest sinise tableti või punase – siit tagasiteed ei ole. Meie, kui online-ajakirja kohus on aidata sul selle reaalsusega toime tulla. Esimene asi, mille osas tahaks aidata, on see vihmaloigu tants, mida sa oma tennistega iga veeloigu juures tegema pead. Kui sul on õige kets jalas, siis seda päka pealt päka peale hõimutantsu ei ole vaja teha. Seda sama mure silmas pidades käisime Ülemistes keskuses Nike esinduskaupluses, vaatasime üle sealse eksklusiivse tootevaliku ning panime kokku 5 ketsi, mida sul praeguse ilmaga vaja on.

 

01. Nike WMNS Air Force 1 High Utility

Tüdrukutele on Nike poolt selleks novembriks mega suss valmis sätitud – kõrgem, disainikam, army-vaibikam jalavari peale uue, punamütsikese Kanye ilmumist massimeediasse. See on Nike Air Force 1 Utility. Hele – me teame – aga super värskete disainielementidega üle uputatud jalats sobib tööle, kontorisse, konverentsile, Nublu LIVE-le, Smilersi backstage’i, Porsche esiistmele ja Sierra katusele.


 

02. Nike WMNS SF Air Force 1

Järjekordne erikäsitlus armastatud Air Force’i mudelist – seekord kõigi lemmik kõrge, militaarmaailmast inspiratsiooni saanud Nike Special Field Force 1. Mida see kets kandja kohta ütleb? Ilus, üleni must läikiva karvaga sile kiisu, aga samas piisavalt ohtlik, et vajalikul hetkel molli anda.

 

03. Nike WMNS Air Force 1 High LX

Veits jääb mulje nagu see oleks naiste eri, aga naistele on lihtsalt mega valik sellel sügisel. Jälle üks Air Force, seda puhku High LX, üleni logomustriga kaetud. Mida lähemalt vaatad, seda ägedamaks kets muutub. Eksklusiivne mudel ja suure tõenäosusega liftis sama ketsiga naist ei kohta. Kui just ei satu lifti kaks kõige coolima tossupaariga tsikki siinpool maakera. Kui see juhtub, siis viska high-five ja minge õhtul girl-date‘le, sest that one is a keeper.


 

04. Nike Air VaporMax Run Utility

Jee meestekets, jõudsid ikka ära oodata. Ja see on tõeline liivapaberist, 360 kraadi helkurmaterjaliga kaetud veekindel tank maasikas, millega hõljudes urban jungle üle võtta ja pappkarbis emale saata. Paberite järgi jooksutoss, aga ega load ei sõida – see on mugav, army detailidega üli lihtsasti jalga tõmmatav linna jalats, millega saab rahuliku südamega PÖFF-le minna, sealt otse klubisse ja samas on ka Lasnamäel lootus ellu jääda. Kuiva jalaga.

 

05. Nike Air Force 1 07 Mid LV8

Lõpetuseks midagi natuke snoobimale ketsifännile – see konkreetne colorway uuest Air Force’st on Nike lehel näiteks juba ammu välja müüdud. Meile kõigile aga täiesti saadaval. See eriti andekate detailidega üle valatud Air Force 1 07 Mid LV8 on eriti hea võimalus ringi laiata, ilma, et keegi su meheau pikkusest rääkima hakkaks. Teema, mis võiks väga ruttu väga piinlikuks minna, kui sul oleks sama värvi sportauto, näiteks.


 

Fotod: @hooliganhamlet
Ketsid on saadaval Nike esinduskaupluses Ülemiste keskuse 1. korrusel. 

comments powered by Disqus