Laulja Rahel andis välja stiilse power popi hümni “Electrical”

Rahel sõlmis hiljuti lepingu plaadifirmga Smuuv Records, mis on Warner Music Balticsi perekonda kuuluv plaadifirma. Värskelt ilmus Raheli energiast pakatav uus singel “Electrical”, mis on jõuandmislugu neile, kes on oma tõelise olemusega kontakti kaotanud ja on omamoodi oodiks kõrgenergia sageduses olevatele inimestele.

 

 

“Minu jaoks räägib see pala enda energia tagasi võtmisest ja on omamoodi hoiatuseks neile, kes halbade kavatsustega ligi üritavad hiilida,” täpsustab loo autor Rahel. Lugu valmis koostöös produtsent Ivo Leesarega ning Raheli bändiga, kuhu kuuluvad Heikko Remmel, Martin Petermann, Artis Boriss ning Fredi. Viimasega on valminud ka varasemad lood “Good Gracious” ning “Sunday Night”, mis ilmunud TIKS rekord alt.

Loo kirjutamist inspireeris tegelikult ka üks paranormaalne nähtus, mida nimetatakse “Street light interference phenomenon”, lühendatult SLIder fenomeniks. Nähtust kutsutakse kõrge energia sündroomiks, millega kaasneb võime tänavavalgusteid süttima või kustuma panna. “Arutasime ükskord sõbrannadega, et mis meie suurimad veidrused on ja mulle meenus tõsiasi, et väga väga tihti on juhtunud, et tänavavalgustid minu läheduses kustuvad või süttivad. Nii tihti, et ma hakkasin seda tähele panema. Väidetavalt on see seotud emotsionaalse laengu intensiivsusega ja mu emotsioonid on alati olnud natuke isegi liiga suure laenguga, seega vabalt võib olla mingi elektrivälja küsimus – tehnikaseadmetega pole ka liiga hea suhe olnud elu jooksul,” naerab Rahel.

 

rahelwasanisland Rahel Ollisaar

 

“Electrical” on saanud endale ka eriti ägeda ja maitseka muusikavideo, mis valmis koostöös pikajaliste koostööpartneritega Jaan Sinka ja Kristjan Taaliga, kes on teinud ka Raheli varasemad videod. Videos on olulisel kohal liikumine ja koreograafia, mille autoriks on tantsija Markus Ian Monak ja Rahel ise ning ilutegijaks Mari-Ly Kapp, stilistika autoriks on PUUE brändi omanik Sille Randviir.

Kuula lugu lugu voogedastusplatvormidelt.

 

Rahel sotsiaalmeedias: Instagram / Facebook / Tiktok / Youtube
Smuuv sotsiaalmeedias: Instagram / Facebook / Tiktok / Youtube